Home ShowBizzi Menduat se mbaroi BBV? Nuk ndalet debati në BBV, Romeo përplaset ashpër...

Menduat se mbaroi BBV? Nuk ndalet debati në BBV, Romeo përplaset ashpër me Julin: Do të tregoj unë se çfarë k…

176

Romeo Veshaj dhe Julian Deda janë përfshirë në një debat të ashpër me njëri-tjetrin ditën e sotme në shtëpinë e “Big Brother VIP3”.

te fundit, big brother vip albania, bbv, jul deda, Romeo Veshaj

“Ti vuan për protagonizëm” – iu drejtua Juli Romoes duke u shprehur se nuk ka frikë t’ia thotë atij të vërtetën në fytyrë, megjithëse sipas aktorit, banori po flet budalliqe.

Juli i tha Romeos se të njëjtën gjë ia ka thënë edhe e dashura e tij, Heidi Baci, ndërsa sipas tij, aktori ka dëshirë që të ketë vëmendje sepse i frikësohet finales.

“Do të të tregoj unë se çfarë ke bërë ti për finale?”, iu kthye Romeo me tonin e ngritur: “Keni larë e shpërlarë njëri-tjetrin”.

Megjithëse Juli i kërkoi aktorit që të rritet si finalist dhe të lërë pas gjërat që kanë kaluar.

Pjesë nga debati:

Juli: Ti vuan për protagonizëm. Po ta them troç

Romeo: Unë e di çfarë mendon ti

Juli: Po ta them troç. Unë po tregohem etik dhe ti s’do të tregohesh etik. Ti mendon se unë kam frikë të ta them

Romeo: A e di pse flas? Që mos të lë ty të flasësh budalliqe

Juli: Mirë, më lejo të flas budalliqe

Egla: E ka thënë edhe Baçi që është e dashura e jote

Juli: Të tha edhe Baci “boll bërtite Romeo”. Ti vuan për portagonizëm dhe ti mezi pret me dal

Romeo: Prisni edhe 4 ditë ore

Juli: Kjo përkthehet në pasiguri për rezultatin që të pret të shtunën, ta dish këtë gjë.

Romeo: A e kupton se ku kalon kali?

Juli: Më thuaj ku është? Fshihesh pas pasionit

Romeo: A e kupton sa aktor i dobët je? Po kam frikë

Juli: Kuadrati nuk është i joti vëlla, është i të 5 finalistëve

Romeo: Do të të tregoj unë se çfarë ke bërë ti për finale?

Juli: Çfarë kam bërë?

Romeo: Keni larë e shpërlarë njëri-tjetrin

Juli: Bëhu finalist i rritur dhe trego siguri, trego se je bob. Lëri ato që kanë kaluar

Romeo: Unë jam bob o gjigand.

Juli: Për çfarë bërtet?

Romeo: Jam pasionant o njeri

Juli: Nuk je pasionant