Home Të Fundit Mëngjes i trishtë! Aksidenti tragjik i merr jetën një personi në aksin...

Mëngjes i trishtë! Aksidenti tragjik i merr jetën një personi në aksin Lushnje-Berat

353

Një aksident me vdekje ka ndodhur mëngjesin e kësaj të shtune në aksin

 

Mëngjes i trishtë! Aksidenti tragjik i merr jetën një personi në aksin Lushnje-Berat

rrugor nacional Lushnje Berat në afërsi të Fier-Sheganit.

 

Makina ka përplasur për vdekje një person që udhëtonte me motor elektrik.

 

Viktima është identifikuar si Etem Bushi, ndërsa policia ka ndaluar drejtuesen e mjetit.

 

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes për sqarimin e rrethanave të aksidentit.