Home tvshow “Meqenëse me letra nuk je…”/ Fansi i propozoi Heidit për martesë, si...

“Meqenëse me letra nuk je…”/ Fansi i propozoi Heidit për martesë, si reagoi Romeo?

69

 

Banorët e shtëpisë së “Big Brother VIP 3” kanë lexuar dje mesazhe nga fansat dhe miqtë e tyre.

“Meqenëse me letra nuk je…”/ Fansi i propozoi Heidit për martesë, si reagoi Romeo?

 

Një ndër mesazhet që tërhoqi vëmendjen, ishte i një fansi të Heidi Bacit i cili i propozoi për martesë.

Romeo Veshaj edhe pse në fillim e mori me shaka, sërish nuk ngurroi të shfaqte disa shenja xhelozie.

“Heidi do martohesh me mua? Meqenëse me letra nuk je e martuar shpresa vdes e fundit”, ishe mesazhi që lexoi Heidi nga një adhurues i saj.

Pjesë nga biseda:

Heidi: Faleminderit për vlerësimin, por tani nuk kam çfarë të them. (tregon unazën që i ka vendosur Romeo). Ka mbaruar ajo punë, por gjithsesi e vlerësoj.

Romeo: Çfarë vlerëson moj?

Heidi: Të puth shumë fort gjithsesi.

Romeo: Edhe ne të puthim. Po nuk e ka emrin Shpresa, e ka Heidi