Home tvshow Meritoni befason Ilnisen me deklaratën e CIFTIT: Pa marrë parasysh se çfarë...

Meritoni befason Ilnisen me deklaratën e CIFTIT: Pa marrë parasysh se çfarë na sjell jeta, unë do të…

324

Meritoni dhe Ilnisa, nuk kanë ngurruar t’i shprehin dashurinë njëri-tjetrit.

Meritoni befason Ilnisen me deklaratën e CIFTIT: Pa marrë parasysh se çfarë na sjell jeta, unë do të…

E izoluar në dhomën e bardhë me Eglën dhe Meritonin, Ilnisa është ndjerë e mërzitur dhe i është hapur këtij të fundit.

Ajo i thotë se “ka nevojë për të”, ndërsa Meritoni e puth dhe e përqafon dhe i thotë se “do e dojë përgjithmonë”.

Meritoni: “Pa marrë parasysh se çfarë na sjell jeta mos harro se të dua shumë dhe do të dua gjithmonë. Ok, për njeriun që je”.

Ilnisa: “Sot kam pasur shumë nevojë për ty”.

Meritoni: “Këtu jam shpirt. Pse s’më zgjove nga gjumi”.

Ilnisa: “Më vinte keq se po flije”.

 

Meritoni: “Për mua të vjen keq? Duhet të më zgjosh dhe të më thuash zemrush kam nevojë për ty”.

Ilnisa: “Po flije dhe me erdhi keq”.

Meritoni: “Duhet të më zgjosh, Meriton kam nevojë për ty”.

Ilnisa: “Te koka jote më mori gjumi mua”.

Meritoni: “E di”.

Shiko videon: