Home Të Fundit Meritoni feston ditëlindje, URIMI i vecantë i Ilnisës merr VEMENDJEN e të...

Meritoni feston ditëlindje, URIMI i vecantë i Ilnisës merr VEMENDJEN e të gjithëve ‘Meritoni im, je arsyeja e…’

108

Meriton Mjekiqi feston sot ditëlindjen. Banori i “Big Brother Vip Albania”

 

Meritoni feston ditëlindje, URIMI i vecantë i Ilnisës merr VEMENDJEN e të gjithëve 'Meritoni im, je arsyeja e...'
është uruar nga banorët dhe familjarët, që kanë postuar urimet e tyre në rrjetet sociale,

pasi moderatori ndodhet brenda shtëpisë së njohur duke vijuar eksperiencën që i zgjati më shumë se 100 ditë.

 

Mes urimeve ishte dhe ai i Ilnisa Agollit, partneres së tij që njohu gjatë “BBV”.

“Gezuar ditelindjen Meritoni im. Je arsyeja e FITORES time”- shkruan Ilnisa në një foto të publikuar në “instastory”.

 

Meritoni ka lindur në Gjermani në 23 maj të vitit 1995. Prej moshës 9-17 vjeç është angazhuar me sporte

 

të ndryshme si box dhe futboll. Ndërsa në moshen 17 vjeçare ka nisur punën si gazetar dhe reporter terreni.

Sot ai është finalist i “Big Brother Vip Albania 3”, bashkë me Romeon, Jul Dedën, Rike Rocin dhe Egla Cenon.

Meritoni feston ditëlindje, URIMI i vecantë i Ilnisës merr VEMENDJEN e të gjithëve 'Meritoni im, je arsyeja e...'