Home ShowBizzi Meritoni poston fotografin me Ilnisën nga pushimet

Meritoni poston fotografin me Ilnisën nga pushimet

23

Meriton Mjekiqi dhe Ilnisa Agolli kanë nisur së fundmi pushimet në Bodrum të Turqisë.

Meriton Mjekiqi, Ilnisa Agolli, Pushime

Dyshja e Big Brother VIP Albania 3 po vazhdojnë të shijojnë lidhjen e tyre edhe pas përfundimit të këtij reality shou.

Ndonëse nuk besuan në marrëdhënien e tyre, ata duket se janë më të lumtur se kurrë në krahët e njëri-tjetrit.

Kështu të paktën shfaqen në rrjete sociale me fotografitë që ndajnë së bashku.

Prezantuesi nga Kosova ka publikuar disa momente të tyre nga këto pushime të përbashkëta. Në mesin e shumë imazheve, nuk mungoi edhe një i tillë me gazetaren nga Shqipëria.

Të shumta qenë edhe komentet që mori krahas postimit nga miqtë e ndjekësit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Meriton Mjekiqi (@meriton.mjekiqi)