Home Të Fundit Meritoni u afrua me Riken, Ilnisa ‘SHPERTHEN’ nga xhelozia jashtë shtëpisë, ja...

Meritoni u afrua me Riken, Ilnisa ‘SHPERTHEN’ nga xhelozia jashtë shtëpisë, ja reagimi i saj ‘E vetmja gjë që…’

617

Moderatorja e njohur ka reaguar përmes një postimi të bërë

 

Meritoni u afrua me Riken, Ilnisa 'SHPERTHEN' nga xhelozia jashtë shtëpisë, ja reagimi i saj 'E vetmja gjë që...'

në profilin e saj të Instagramit, duke komentuar një deklaratë të Roza Latit ditën e djeshme.

 

Pavarësisht se është një ndër të eleminuarat nga formanti i BBV3, Ilnisa Agolli vijon të shkaktojë zhurmë në media.

 

Moderatorja e njohur ka reaguar përmes një postimi të bërë në profilin e saj të Instagramit,

 

duke komentuar një deklaratë të Roza Latit ditën e djeshme.

 

Roza dhe Erjola janë shprehur të sigurta se Ilnisa në një lloj mënyre do kthehet në shtëpinë e “BBV3”.

 

Erjola shprehet se ka parë në ëndërr mbrëmë se Ilnisa do të rikthehtet në shtëpinë e “BBV3” e ndërsa Roza analizon .

 

Roza: Analiza është kjo, Meritoni ka për ti shkuar letrën e dashurisë Rikes, Ilnisa nga jashtë do xhelozojë aq shumë sa do kërkojë takim menjëherë me Meritonin dhe kështu do dali ëndrra jote…

Lidhur me këtë analizë të Rozës, teksa ka shpërndarë videon në Instastory, Ilnisa ka shkruar:

“Xhelozia e vetme që mund të kem është vetëm për ëndrrat tuaja, me një emër të vetëm në mendje”