Home ShowBizzi “Meshkujt shqiptarë nuk i respektojnë vajzat, italianët te hapin…”- Rike Roçi habit...

“Meshkujt shqiptarë nuk i respektojnë vajzat, italianët te hapin…”- Rike Roçi habit me deklaratën dhe shpreh dëshirën: Dua të bëhem…

174

Ish-banorja e “Big Brother VIP”, Rike Roçi së fundmi ka qenë e ftuar në “Top Albania Radio”, ku ka zbuluar detaje të reja nga jeta e saj personale.

Rike Roci, BBV

E pyetur nga gazetarja se cila është ëndrra e saj, modelja tha: “Ëndrra ime është të bëhem nënë…”

Rike krahasoi meshkujt shqiptarë me ata italian, ku për këta të fundit modelja tha se janë më xhentila sepse i respektojnë shumë femrat, ndërsa shqiptarët sipas saj janë më shumë maskilistë.

“Ju këtu jeni shumë maskilistë. Jo që nuk i respektoni vajzat, por… Jeni dominant ju!

Italiani është më xhentil kur të ngacmon. Të hap derën kur futesh në makinë, të hap derën e restorantit…”– tha ajo.