Home ShowBizzi Miku im me besnik, me dha ze per 4 muaj/ Jul Deda...

Miku im me besnik, me dha ze per 4 muaj/ Jul Deda ben tatuazhin e vecante qe askujt nuk i ka shkuar ne mendje…

12

Një prej finalistëve, i cili shkoi në podin final kokë më kokë me Eglën ishte dhe Julian Deda.

Jul Deda, Tatuazhi, Mikrofoni

E ndërsa gjatë intervistave që ai ka zhvilluar pas daljes nga formati është shprehur se e ndjen veten si fitues të këtij edicioni.

Pak momente më herët ai ka ndarë një postim në rrjete sociale. Për të mos e harruar kurrë eksperiencën e “Big-ut” ai ka bërë një tatuazh në trupin e tij.

Do të pyesni çfarë tatuazhi? “Mic4”!

Mikrofoni numër 4, që për Julin është tepër i rëndësishëm, pasi i dha zë më tepër, që ai të tregonte vetveten e tij, brenda dhe jashtë shtëpisë, në çdo familje shqiptare. “Miku më besnik”- shpreh

Jul Deda, Tatuazhi, Mikrofoni