Home ShowBizzi Miriam Cani bën ndryshimin drastik në pamje, Alban Skenderaj habit me komentin:...

Miriam Cani bën ndryshimin drastik në pamje, Alban Skenderaj habit me komentin: Me kete pamjen e re mua…

44

Këngëtarja shqiptare Miriam Cani ka pësuar një ndryshim drastik në pamje.

Alban Skenderaj, Miriam Cani

Ajo ka vendosur që ti shkurtojë flokët dhe tashmë duket një tjetër person me “look-un” e ri.

Mirëpo ajo që ka marrë vëmendjen e fansave ishte një koment i bashkëshkortit të Miriamit, Alban Skenderaj.

Këngëtari teksa ka postuar në InstaStory një foto me partneren e tij ka treguar se i pëlqen shumë modeli i ri i flokëve të bashkëshortes së tij.

“Nuk e di ç’mendoni ju po mua po më pëlqen ky modeli i ri i flokëve të Miriamit”- ka shkruar Albani krahas fotos.

Alban Skenderaj, Miriam Cani