Home ShowBizzi Moment i papritur! Fermerja rrezohet ne toke gjat sfides, vjen menjehere ambulanca:...

Moment i papritur! Fermerja rrezohet ne toke gjat sfides, vjen menjehere ambulanca: Ja cfare ndodhi…

161

Xhesika Polo dhe Himena Sherifi ishin dy fermeret më pak të preferuara të publikut.

Ferma Vip, Himena

Ato u përballën të dyja në një sfidë, e cila u la në gjysmë, kjo pasi Himena nuk u ndje mirë. Fermerja pati atak paniku dhe ra në tokë. Himenës i erdhi në ndihmë ambulanca, e cila ndodhej aty pranë.

Gjendja shëndetësore e Himenës momentalisht është mirë, kjo falë edhe kujdesit të mjekëve.

Ndërkohë fituese e sfidës u shpall Xhesika, ndërsa Himena do i bashkohet eksperiencës në Arameras së bashku me Florin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)