Home ShowBizzi Momente erotike mes çiftit, kamerat kapin Ilnisën duke i futur dorën poshtë...

Momente erotike mes çiftit, kamerat kapin Ilnisën duke i futur dorën poshtë pantallonave Meritonit: DEL VIDEO

358

Gazetarja Ilnisa Agolli dhe moderatori Meriton Mjekiqi janë dy nga personazhet më të përfolur të këtij edicioni të tretë të ‘Big Brother VIP’, ku dyshja ka nisur edhe një romancë.

te fundit, big brother vip albania, bbv, meriton mjekiqi, ilnisa agolli

Të izoluar në një dhomë me Eglën pas s ‘kualifikimit,

dyshja ka kaluar disa çaste romantike së bashku.

Por duket se fansat kanë kapur një detaj interesant,

ku Ilnisa shfaqet duke i futur dorën poshtë pantallonave Meritonit.