Home Të Fundit Mos harroni cadrën për nesër! Paradite me diell, rrebeshe dhe reshje pasdite,...

Mos harroni cadrën për nesër! Paradite me diell, rrebeshe dhe reshje pasdite, ja cfarë parashikohet

156

Në vendin tonë moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira dhe reshje shiu me rrebeshe pasdite.

 

Mos harroni cadrën për nesër! Paradite me diell, rrebeshe dhe reshje pasdite, ja cfarë parashikohet
Era do të fryjë me drejtim verilindje (NE) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forces 3 me lartësi vale 0,5-1,0 metër në det të hapur.

Temperaturat minimale dhe maksimale:

– Zonat malore 10/23°C

– Zonat e ulëta 10/27°C

– Zonat bregdetare 14/27°C