Home tvshow MUNDOHET TA MBULOJE ME DUAR…Xhensilën “e tradhton” veshja në koncert, këngëtarja tregon...

MUNDOHET TA MBULOJE ME DUAR…Xhensilën “e tradhton” veshja në koncert, këngëtarja tregon më shumë se ç’duhet VIDEO

206

Këngëtarja Xhensila Myrtezaji ka pësuar një tjetër incident në një nga koncertet e saj të fundit.

MUNDOHET TA MBULOJE ME DUAR...Xhensilën “e tradhton” veshja në koncert, këngëtarja tregon më shumë se ç’duhet VIDEO

 

Teksa performonte para publikut, bluza e shkurtër i ka zbuluar të brendshmet. Pavarësisht se Xhensila është munduar të mbulojë me shpejtësi, kjo nuk i ka shpëtuar aspak syrit të fansave të saj.

Kujtojmë se Xhensila ështe në kulmin e koncerteve gjatë karrierës së saj. Ndërkohë që është tashmë edhe një nënë e divorcuar, me dy fëmijë.

Siç tregon në rrjetet sociale, këngëtarja ka arritur të balancojë karrierën me jetën familjare duke mos i munguar prania e saj Ajkës dhe Amenit.