Home tvshow NA MASHTRUAN! Pak ore para PRIME Egla Ceno filmohet rrugëve të Tiranës...

NA MASHTRUAN! Pak ore para PRIME Egla Ceno filmohet rrugëve të Tiranës (Video)

789

Edhe pse në promo-n e Big Brother tregohej Egla totalisht e izoluar

NA MASHTRUAN! Pak ore para PRIME Egla Ceno filmohet rrugëve të Tiranës (Video)

në pritje të një vendimi të Vëllait të Madh për t’u rikthyer në shtëpi apo jo,

Iconstyle ka publikuar pamje ekskluzive të aktores.

Egla Ceno shfaqet në kryeqytet, duke ecur qetësisht rrugës në shoqërinë e një djali, i cili mësohet të jetë Ergys Lubonja, regjisor i shfaqjes reality, dhe një vajze, edhe pse rrjeti po “zjen” prej orësh për një rikthim të saj në “Big Brother Vip”.

Burime ekskluzive bëjnë me dije se ish-banorja është parë në zonën e “Komunës së Parisit” me kapele dhe rroba të zakonshme, në shoqërinë e disa personave që me siguri mund të jenë të afërmit e saj.

Pra “miti” i videos virale në dhomën e izolimit, bie! E gjitha mesa duket ka qenë një gënjeshtër e produksionit për 1 Prill, një tjetër rast që është shfrytëzuar për klikime.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ICONSTYLE (@iconstyle_al)