Home ShowBizzi NA MASHTRUAN TE GJITHVE/ Thane qe Egla Ceno eshte ne izolim brenda...

NA MASHTRUAN TE GJITHVE/ Thane qe Egla Ceno eshte ne izolim brenda shtepise por dalin fotot EKSKLUZIVE te aktores ne rruget e Tiranes…

252

Egla Ceno eshte ish-banorja e Big Brother Vip e cila u skualifikua nga gara me nje Zarf Te Zi.

te fundit, big brother vip albania, bbv, egla ceno, rrugeve te tiranes

Gjate nje debati te vazhdueshem mes saj Meritonit dhe Ilnises ku aktorja nuk u permbajt dhe i hodhi nje gote vere ne koke ku i ra ne sy. Pas ketij gjesti vellai i madh mori vendimin e papritur ku e penalizoi nga loja.

Por gjat dites se sotme faqja zyrtare e Big Brother Vip postoi nje video ku shikohej Egla Ceno e mbyllur ne nje dhome brenda shtepise se BBV dhe te gjithe jane te nje mendimi qe Egla Ceno do te rikthehet brenda shtepise ne Prime e te martes.

Por disa pamje ekskluzive kan dale ne keto momente nga iconstyle.al ku aktorja shihet ne rruget e Tiranes.

Nuk e dime nese ky seshte nje ‘shaka’ nga produksioni per daten 1 prill apo eshte e vertete dhe per kete na mbetet te presim prime e dites se marte.

Me poshte keni fotot dhe videot ku shfaqet Egla Ceno rrugeve te Tiranes.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ICONSTYLE (@iconstyle_al)