Home Të Fundit NA PREKU! Në pritje të fëmijës së parë, Bardhi përlotet teksa shikon...

NA PREKU! Në pritje të fëmijës së parë, Bardhi përlotet teksa shikon fustanin e vogël të të bijës (Video)

36

Ish-konkurrenti i Big Brother Vip 3, Bardhi, është përlotur teksa në duar mban një fustan të “vockël”

 

NA PREKU! Në pritje të fëmijës së parë, Bardhi përlotet teksa shikon fustanin e vogël të të bijës (Video)

që i është bërë dhuratë për vajzën e tij që pritet të vijë në jetë pas disa muajsh.

Ka qenë Sara Gjordeni e cila ka ndarë në Instagram këtë moment, teksa shkruan:

 

Ju dua sa ajo fjalë që s’është shpikur akoma!

Kujtomë se çifti u njohën në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, dhe pasi dolën prej saj, nisën bashkëjetesën.

Si fryt i kësaj dashurie, ata presin sot fëmijën e tyre të parë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Nikol Gjordeni (@saragjordeni)