Home Të Fundit NAMI I LEKUT/ Ish banori i BBV TREGON SHIFRAT MARRAMENDESE që fiton...

NAMI I LEKUT/ Ish banori i BBV TREGON SHIFRAT MARRAMENDESE që fiton nga TikToku! ‘S’jam paguar askund tjetër…’

35

Ish-banori i “Big Brother VIP Albania”, aktori Tan Brama ka qenë së fundmi i ftuar në një intervistë ku foli për jetën e tij private,

 

NAMI I LEKUT/ Ish banori i BBV TREGON SHIFRAT MARRAMENDESE që fiton nga TikToku! 'S'jam paguar askund tjetër...'
eksperiencën e tij në reality show, raportin me ish-banorët dhe jo vetëm.

 

Brama foli edhe për rrjetin social TikTok, ku e shohim mjaft aktiv.

Ai tregoi se në jetën e tij nuk ka fituar kurrë aq para sa i merr nga kjo platformë.