Home Të Fundit Natë e zezë! Përfshihet nga flakët banesa në Vlorë, ndërron jetë një...

Natë e zezë! Përfshihet nga flakët banesa në Vlorë, ndërron jetë një person

25

Një banesë e braktisur është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në lagjen “Osman Haxhiu” në qytetin e Vlorës.

 

Natë e zezë! Përfshihet nga flakët banesa në Vlorë, ndërron jetë një person

Brenda banesës ka qenë dhe një i moshuar, i cili ka humbur jetën.

70-vjeçari jetonte aty, pasi ishte divorcuar.

Aktualisht në vendin e ngajrjes kanë mbërrutur dy zjarrfikëse si dhe forcat e policisë si dhe një ambulancë.