Home ShowBizzi “Natë më të keqe nuk paska!”/ Çfarë i ndodhi mbrëmë papritur Romeos?

“Natë më të keqe nuk paska!”/ Çfarë i ndodhi mbrëmë papritur Romeos?

142

Teksa Romeo dhe Heidi mendojnë se janë në një televotim ‘kokë më kokë’ për t’u eleminuar nga shtëpia,

te fundit, big brother vip albania, bbv, romeo veshaj, meriton mjekiqi

nata e djeshme ka qenë shumë e vështirë pasi mendojnë se është nata e fundit në shtëpi bashkë.

Kjo pasi mbrëmjen e sotme gjatë prime-t mendojnë se njëri prej tyre do të largohet e këtë Romeo ka treguar se e ka vuajtur shumë.

Romeo: Natë më të keqe nuk paska!