Home Të Fundit Ndahet Drini Zeqo dhe Dea Vieri? INTERVISTA E FUNDIT po bënë NAMIN...

Ndahet Drini Zeqo dhe Dea Vieri? INTERVISTA E FUNDIT po bënë NAMIN në rrjet ‘Më kërkove të fshija fotot…’, cfare ndodhi mes tyre?

34

Pas mbarimit te BBV, u ve re mes nje afrimiteti mes Drini Zeqos dhe Dea Vierit.

 

Ndahet Drini Zeqo dhe Dea Vieri? INTERVISTA E FUNDIT po bënë NAMIN në rrjet 'Më kërkove të fshija fotot...', cfare ndodhi mes tyre?

Shpesh ne rrjet u diskutua per nje lidhje mes tyre, mirepo nga ana e tyre asnjeri nuk e konfirmoi se kishte dicka me teper se shoke.

Ne nje interviste live, biseda mes tyre i habiti te gjithe.

Dea i thote Drini Zeqot se ai i kerkua te fshij nga rrjetet sociale foton e tyre qe kishin postuar.

Per me teper ndiqni Videon e meposhtme: