Home Të Fundit Ndarja me Besin e ka COPETUAR! Xhensila Myrtezaj JA PLAS SE QARES...

Ndarja me Besin e ka COPETUAR! Xhensila Myrtezaj JA PLAS SE QARES ‘Nuk mbaj dot lotët…’/ Cfarë ndodhi me këngëtaren?

20

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, është shndërruar padiskutim në një ndër emrat më

 

Ndarja me Besin e ka COPETUAR! Xhensila Myrtezaj JA PLAS SE QARES 'Nuk mbaj dot lotët...'/ Cfarë ndodhi me këngëtaren?
të përfolur të momentit dhe sigurisht që ҫdo lëvizje e saj tashmë përbën një lajm.

Ndërkohë që kryeartikujt e mediave rozë, janë pushtuar me lajmin e divorcit të saj me bashkëshortin Besart Kallaku,

 

Xhensila vijon të jetë e fokusuar në punën e saj si edhe në rritjen e dy fëmijëve, Ajka dhe Amen.

Artistja e njohur ndan shpesh herë në rrjetet sociale, teksa kalon momente të ëmbla më fëmijët e saj, ashtu siҫ ka bërë edhe sonte.

 

Xhensila ka publikuar në “Instastory”, një video ku shihet teksa është duke i lexuar një përrallë Amen, që mesa duket është një personalizim për këngëtaren dhe djalin e saj.

Dhe mesa duket kjo përrallë, e titulluar “Amen dhe Mami”, e ka përlotur artisten, e cila bashkangjitur videos ka shkruar:

“Lotët nuk po më pushojnë. Më emocionuat pa fund”.

Ndarja me Besin e ka COPETUAR! Xhensila Myrtezaj JA PLAS SE QARES 'Nuk mbaj dot lotët...'/ Cfarë ndodhi me këngëtaren?