Home ShowBizzi Ndjekësit ‘shpërthejnë’ me komente në postimin e Ledionit : Po sonte per...

Ndjekësit ‘shpërthejnë’ me komente në postimin e Ledionit : Po sonte per cfare do ta na ge…

222

Mbrëmjen e sotme na pret “Prime” i mbushur me plot dinamika të ndodhura në shtëpinë e “Big Brother VIP Albania” ditët e fundit.

te fundit, big brother vip albania, bbv, ledjon lico

Gjithashtu sot do të mësohet se kush do të lërë garën për 100 mijë euro mes Eglës, Ilnisës dhe Meritonit.

Një postim në Instagram ka bërë pak më parë edhe prezantuesi i “Big Brother VIP Albania”, Ledion Liço.

“Ju pres sonte në “Big Brother VIP“”, shkruan ai.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledion Liço (@mr.ledionlico)

 

 

Mirëpo ajo çfarë ka marrë më shumë vëmendjen janë komentet negative të ndjekësve.

Sipas tyre, zarfi i zi është zhvlerësuar, duke i përmendur Ledionit videon virale të Egla Cenos, e cila u pa duke shëtitur rrugëve të Tiranës pas daljes nga BBV.

te fundit, big brother vip albania, bbv, ledjon lico

te fundit, big brother vip albania, bbv, ledjon lico