Home tvshow NDODHI!!! Bardhi i ulur në gjunjë i propozon asaj për martesë, Sara...

NDODHI!!! Bardhi i ulur në gjunjë i propozon asaj për martesë, Sara Gjordeni tha…

286

NDODHI!!! Bardhi i ulur në gjunjë i propozon asaj për martesë, Sara Gjordeni tha...

Sara Gjordeni ka postuar disa foto në rrjetet sociale nga ku ka treguar se Bardhi i është ulur në gjunjë dhe i ka propozuar.

Përgjigjja e Sarës sigurisht ishte “PO”.

 

Thash PO, PO, PO!!! Jo thjesht Po”-shkruan Sara krah fotove.

 

Kujtojmë që Sara Gjordeni dhe Bardhi do të bëhen prindër për herë të parë. Modelja dhe këngëtari kanë zbuluar lajmin në një video në rrjetet sociale, ku Bardhi shfaqet duke puthur barkun e partneres.

“Dritë, mami dhe babi shpresojne qe per ty te jene shembulli me i mire se dashuria e forte nuk pyet per asnje lloj sfide! ”, shkruan Sara Gjordeni në mesazhin drejtuar foshnjës që mban në bark.

Advertisements

Ndërsa këngëtari komentoi: “Sara Gjordeni nana e fmijve tmi. ”

Në një postim në InstaStory, ish-Missi ka zbuluar se është vetëm 4 javëshe shtatzënë dhe se ndanë lajmin me ndjekësit për shkak të gëzimit të madh.NDODHI!!! Bardhi i ulur në gjunjë i propozon asaj për martesë, Sara Gjordeni tha...

Sara Gjordeni u shpreh se nuk do të ketë një rikthim për të dhe Bardhin në shtëpinë e BBV, duke shtuar se “kemi fituar më shumë se fituesi real i këtij edicioni”.

Modelja theksoi se shtëpia e BBV i forcoi lidhjen me Bardhin “prej të cilës po krijohet një frymë tjetër”, duke kërkuar që të respektohet ky moment i tyre.

“Vetem 4 jave qe drita jone eshte mes nesh por gezimi ishte aq i madh sa te dy donim ta ndanim me dashamiresit tane sa me shpejt, e te gezonim ato zemra qe aq fort besuan tek ne e na mbeshteten ne cdo hap. Urojme te kuptoni terheqjen tone sado te paket nga rrjetet dhe emisionet keto kohe. Sidomos timen. Kjo lumturi kaq e madhe per ne eshte edhe arsyeja perse nuk do te kemi nje rikthim ne Big BrotherNDODHI!!! Bardhi i ulur në gjunjë i propozon asaj për martesë, Sara Gjordeni tha...

Mendojme se kemi fituar SHUME me teper edhe se fituesi real i ketij edicioni. Ajo shtepi na forcoi lidhjen e njeri tjetrit prej se ciles sot po krijohet nje fryme tjeter Pjesa tjeter urojme te respektojne kete moment i cili per ne, ne fund te dites mbetet nje tjeter emocion i madh per tu procesuar mes nje vorbulle emocionesh te tjera”, shkruan Sara Gjordeni.NDODHI!!! Bardhi i ulur në gjunjë i propozon asaj për martesë, Sara Gjordeni tha...