Home Të Fundit NE GJENDJE TE ‘RENDUAR’ EMOCIONALE, Xhensila Myrtezaj nuk po e përballon dot...

NE GJENDJE TE ‘RENDUAR’ EMOCIONALE, Xhensila Myrtezaj nuk po e përballon dot më situatën e krijuar? ‘Lotët nuk po më pushojnë’

14

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë padiskutim çifti më i përfolur për momentin.

 

NE GJENDJE TE 'RENDUAR' EMOCIONALE, Xhensila Myrtezaj nuk po e përballon dot më situatën e krijuar? 'Lotët nuk po më pushojnë'
Kjo ka bërë që ccdo lëvizje e tyre të jetë në qëndër të vëmendjes pasi kurioziteti nga fansat se çfarë po ndodh me ta është i madh.

Dhe ndërsa mediat zbardhin dhe nxjerrin detaje nga divorci i saj nga Bes Kallaku, këngëtarja vazhdon jetën normalisht me familjen dhe punën e saj.

Artistja e njohur ndan shpesh herë në rrjetet sociale teksa kalon momente të ëmbla më fëmijët e saj, ashtu sic ka bërë edhe sonte.

Ajo ka ndarë në Instastory një moment të ëmbël më fëmijet e saj, Ajkën dhe Amen ku tregon se po i lexon një përallë djalit Amen. Libri është një surprizë me personalizim për këngëtaren dhe djalin e saj.

“Lotët nuk po pushojnë”, shkruan Xhensila e emocionuar, krah fotografisë ku duket libri me përallën “Amen dhe Mami”.

NE GJENDJE TE 'RENDUAR' EMOCIONALE, Xhensila Myrtezaj nuk po e përballon dot më situatën e krijuar? 'Lotët nuk po më pushojnë'