Home Të Fundit Në momente shumë romantike me njëri-tjetrin! Heidi dhe Romeo postojnë foto nga...

Në momente shumë romantike me njëri-tjetrin! Heidi dhe Romeo postojnë foto nga dhoma e gjumit DUKE SHIJUARA…

18

Heidi Baci dhe Romeo Veshaj i kanë dhënë fund aludimeve se nuk janë më bashkë.

 

Në momente shumë romantike me njëri-tjetrin! Heidi dhe Romeo postojnë foto nga dhoma e gjumit DUKE SHIJUARA...

Ka qenë Heidi ajo e cila përmes një postimi në Instagram, ka ndarë momente nga dhoma e tyre e gjumit, teksa Romeo i bie pianos.

 

“Je shumë i mirë! E bërë shumë mirë”, dëgjohet t’i thotë ajo Romeos, ndërsa ky i fundit i thotë:

“E bëra keq, do e bëj edhe njëherë”.

 

Kujtojmë që Romeo nuk u shfaq në Post ‘Big Brother VIP’ dhe as në ‘After Party’.

Ai la shtëpinë në një nominim kokë më kokë me fituesen e këtij edicioni,

 

Egla Ceno, duke humbur mundësinë për të qenë në podin e fundit dhe më pas për ta fituar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ICONSTYLE (@iconstyle_al)