Home tvshow “Nëna e fëmijëve të mi”- Rreth një muaj pas daljes nga BBV,...

“Nëna e fëmijëve të mi”- Rreth një muaj pas daljes nga BBV, Sara Gjordeni dhe Bardhi zbulojnë se do bëhen prindër! Ja mesazhi që kanë për foshnjën e tyre

166

Sara Gjordeni dhe Bardhi do të bëhen prindër për herë të parë.

“Nëna e fëmijëve të mi”- Rreth një muaj pas daljes nga BBV, Sara Gjordeni dhe Bardhi zbulojnë se do bëhen prindër! Ja mesazhi që kanë për foshnjën e tyre

Modelja dhe këngëtari kanë zbuluar lajmin në një video në rrjetet sociale, ku Bardhi shfaqet duke puthur barkun e partneres.

“Dritë, mami dhe babi shpresojne qe per ty te jene shembulli me i mire se dashuria e forte nuk pyet per asnje lloj sfide! 👶🏼”, shkruan Sara Gjordeni në mesazhin drejtuar foshnjës që mban në bark.

Ndërsa këngëtari komentoi: “Sara Gjordeni nana e fmijve tmi. 👶”“Nëna e fëmijëve të mi”- Rreth një muaj pas daljes nga BBV, Sara Gjordeni dhe Bardhi zbulojnë se do bëhen prindër! Ja mesazhi që kanë për foshnjën e tyre