Home ShowBizzi Nëse do kishte “zarf të zi”, kë do të nxirrte menjëherë nga...

Nëse do kishte “zarf të zi”, kë do të nxirrte menjëherë nga Big Brother? Vesa habit me pergjigjen…

304

Ish konkurrentja e BBV, Vesa ka qenë e ftuar në një intervistë teksa ka folur për eksperiencën e saj brenda shtëpisë.

te fundit, big brother vip albania, bbv, vesa smolica, zarfi i zi

Në një moment moderatori e ka pyetur se nëse ajo do të kishte në dorë një zarf të zi,

kë do të nxirrte menjëherë nga loja? Përgjigjja e Vesës në fakt pritej dhe ajo tha emrin e Heidit.

Vesa tha se produksioni e ka mundësinë për të ta lënë lojën në dorë e për t’u dukur një konkurrent i fortë,

duke të ofruar të tilla mundësi.