Home ShowBizzi “Nëse s’do isha unë, do doja ta fitonte…”- Jul Deda tregon konkurrentin...

“Nëse s’do isha unë, do doja ta fitonte…”- Jul Deda tregon konkurrentin që meriton çmimin e madh të BBV! Nuk do ta besoni për cilin bëhet fjalë

272

Julian Deda, ka treguar banorët e tij të preferuar dhe që do të meritonin të fitonin këtë edicion Big Brothet VIP.

te fundit, big brother vip albania, bbv, Jul deda, Egla Ceno

Aktori tregoi se do të kishte dëshirë që Heidi Baçi të shpallej fituesja e çmimit të madh, por nëse ai nuk do ishte pjesë e garës dhe do e ndiqte nga shtëpia.

Nga ana tjetër, Juli tha se mbas tij, konkurrenti që e meriton më shumë fitoren është Egla Ceno.

“Nëse unë do ta kisha parë nga shtëpia duke mos qenë fare këtu. Duke e parë nga jashtë me shkëputjet e mia të punës, ndryshon krejt situata. Nëse do ta shikoja ‘Big Brotherin’ nga jashtë do të doja ta fitonte ajo (drejton gishtin nga Heidi).

Duke qenë brenda dhe duke parë atë që kam parë unë do të doja ta fitonte ai që e meriton më shumë mbas meje, që është ajo atje (Egla)”– tha Juli.