Home Të Fundit Nga darka e tyre familjare, Bora Zemani ndan momentet e bukura...

Nga darka e tyre familjare, Bora Zemani ndan momentet e bukura me ndejkësit e saj! JA CFARE RA NE SY ME SHUME

30

Bora Zemani është një nga moderatoret më të dashura të ekranit tonë.

 

Nga darka e tyre familjare, Bora Zemani ndan momentet e bukura me ndejkësit e saj! JA CFARE RA NE SY ME SHUME

Më bukurinë e saj dhe jo vetëm ajo ka fituar një audiencë të madhe pranë vetes.

 

Bora gjithmonë është shumë aktive në rrjetet sociale dhe ndan me ndjekësit momente të ndryshme të përditshmërisë së saj.

 

Së fundmi moderatorja ka publikuar disa foto në rrjetin Instagram ku shfaqet në një aheng familjar e shoqëruar nga djali i saj Arbori dhe partneri Donald Veshaj.

 

Më një grim të thjeshtë dhe flokët e lidhura topuz që Bora i praktikon shpesh ajo shoqëron fustanin e bardhë që ka veshur.

 

Nga darka e tyre familjare, Bora Zemani ndan momentet e bukura me ndejkësit e saj! JA CFARE RA NE SY ME SHUME