Home Të Fundit Nga vapë përveluese në shi?! Moti për nesër, ja kthesa e papritur...

Nga vapë përveluese në shi?! Moti për nesër, ja kthesa e papritur që bëjnë kushtet atmosferike!

21

Në vendin tonë moti do të jetë me vranësira dhe reshje shiu në zonën veriore.

 

Nga vapë përveluese në shi?! Moti për nesër, ja kthesa e papritur që bëjnë kushtet atmosferike!
Era do të fryjë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forces 3 me lartësi vale 0,4-1,0 metër në det të hapur.

Temperaturat minimale dhe maksimale:

Zonat malore 14/28°C

Zonat e ulëta 16/32°C

Zonat bregdetare 18/30°C