Home Të Fundit Ngjarje e rëndë! Po bënte punime në banesë, 27-vjeçari bie aksidentalisht nga...

Ngjarje e rëndë! Po bënte punime në banesë, 27-vjeçari bie aksidentalisht nga çatia

14

Bie aksidentalisht një 27-vjeçar nga çatia e një banese në Maliq. Mësohet se 27-vjeçari K.M

 

Ngjarje e rëndë! Po bënte punime në banesë, 27-vjeçari bie aksidentalisht nga çatia

teksa rregullonte çatinë e një tjetër personi, është rrëzuar duke marrë dëmtime trupore.

I riu ndodhet në spitalin e Korçës nën kujdesin e mjekëve, ndërsa pronari i banesës ndodhet në Komisariat.

Po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i Policisë:

Maliq/Informacion paraprak

Më datë 31.05.2024, rreth orës 13:15, në fshatin Pirg, Maliq, shtetasi K. M., 27 vjeç,

banues në Pirg, duke rregulluar çatinë e banesës së shtetasit R. Z., dyshohet se është rrëzuar

 

aksidentalisht nga çatia dhe ka marrë dëmtime trupore. Aktualisht 27-vjeçari ndodhet në spitalin e Korçës në kujdesin e mjekëve.

Ndërsa pronari i banesës, ndodhet në ambientet e Komisariatit, për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.