Home ShowBizzi “Ngri brekët kur flet me mua!”, Egla ia thotë troç Meritonit, ja...

“Ngri brekët kur flet me mua!”, Egla ia thotë troç Meritonit, ja si i përgjigjet ai

142

Meritoni, Egla dhe Ilnisa, tashmë janë të vendosur nga ‘Vëllai i Madh’ te dhoma e ‘Torturës së Bardhë’, ku të shtunën do të marrin vesh se cili prej tyre, do të rifutet në shtëpinë më të madhe në Shqipëri.

te fundit, big brother vip albania, bbv, egla ceno, meriton mjekiqi

Edhe pse produksioni i skualifikoi prej garës për shkak të sjelljeve të pahijshme të tyre duket sikur banorët nuk do të bëjnë paqe me njëri-tjetrin, sidomos Egla dhe Meritonin.

 

Pak momente më herët janë ndarë disa pamje të tre skualifikuarëve të cilët janë përfshirë në një ‘përplasje’ me njëri-tjetrin, ku Egla është kthyer ashpër ndaj Meritonit duke i thënë:

‘Ik re, ik ngri brekët kur flet me mua atë bëj se të kanë rënë brekët.

Shko mbill ndonjë qereste.

Ec se je i djegur! Ty ta hoqa vizën unë.

Ngri brekët të thash dhe mos më ec me brekët nëpër shtëpi ashtu.’

Shiko videon: