Home ShowBizzi Nis puna për finalen e madhe në BBV, dalin pamjet ekskluzive nga…

Nis puna për finalen e madhe në BBV, dalin pamjet ekskluzive nga…

136

Të shtunën e ardhshme është finalja e madhe e ‘Big Brother VIP Albania 3’. Një natë më parë u bënë të ditur edhe finalistët, të cilët janë 5.

te fundit, big brother vip albania, bbv,finalja
Ndërkohë që sot, pa humbur shumë kohë, ka nisur puna për ndërtimin e skenës, aty ku do të shpallet dhe fituesi i çmimit të madh.

Kjo u bë e ditur nga moderatori Ledion Liço i cili ka treguar punimet e skenës.

‘Çfarë po ndërtohet? Një finale e jashtëzakonshme”

Kujtojmë se Françeska la mbrëmë garën për çmimin e madh të “Big Brother VIP”, ndërkohë që u shpallën pesë finalistët: Romeo Veshaj, Julian Deda, Egla Ceno, Heidi Baci dhe Meriton Mjekiqi.

te fundit, big brother vip albania, bbv,finalja