Home Të Fundit NJE BABA SI LUIZI! ‘Ka babi goc, si e pi….’ Kjo video...

NJE BABA SI LUIZI! ‘Ka babi goc, si e pi….’ Kjo video do ua shkrijë zemrën, këngëtari poston momentin e ëmbël me të voglën e tij

18

Rreth një muaj më parë, Kiara dhe Luizi u bënë prindër për herë të parë, duke sjellë në jetë një vajzë.

 

NJE BABA SI LUIZI! 'Ka babi goc, si e pi....' Kjo video do ua shkrijë zemrën, këngëtari poston momentin e ëmbël me të voglën e tij

Luna Mari, është emri që cifti i njohur ka zgjedhur për vogëlushen e ardhur në jetë në muajin prill.

 

Ndërkohë që pak dite me parë, Luna festoi një mujorin e lindjes, ish-banorët e “Big Brother Vip”, kanë vendosur që të zbulojnë për herë të parë imazhin e saj.

 

Luizi dhe Kiara, publikojnë shpesh herë momente të ëmbla me vogëlushen por ky i postuar mbrëmjen e djeshme, me siguri do ju shkrijë zemrat.

Në videon e publikuar nga Kiara, Luizi shfaqet teksa e ushqen Lunën me qumësht me biberon. Por jo vetëm kaq, Luizi bisedon me vogëlushen, me fjalët më të ëmbla.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RTV ORA NEWS (@rtvoranews)