Home Të Fundit ‘Një bashkim shumë shpejt…’ Treshja fantastike bëhet sërisht bashkë, ja cfarë pritet...

‘Një bashkim shumë shpejt…’ Treshja fantastike bëhet sërisht bashkë, ja cfarë pritet të sjellin këtë herë (FOTO)

1723

Padiskutim kanë qenë një treshe e dashur në ekran dhe çdokush do e donte një rikthim nga ata, e kemi fjalen për Luana Vjollcën, Flor Binaj dhe Rez Veleshnjan.

 

'Një bashkim shumë shpejt...' Treshja fantastike bëhet sërisht bashkë, ja cfarë pritet të sjellin këtë herë (FOTO)

Me Luana Vjollcën në autorësi dhe dy aktorët si kapitenë në spektaklin “Shiko Kush LUAN”, programi kishte një pëlqyeshmëri mjaft të lartë nga publiku.

 

Mirëpo si duket autorja Vjollca paska një surprizë për të gjithë ne.

 

Ishte Veleshnja i cili publikoi një foto bashkë “collab” me Florin në Instagram dhe shkruan: “Me bradher Florin! Na mungon ne tavoline ajo: @luanavjollca”

 

“Do kemi një bashkim shumë shpejt!!”, ia kthen Luana në koment.

Nuk dihet ende se cili do të jetë projekti që Luana Vjollca dhe aktorët do të sjellin, por jemi në pritje!

'Një bashkim shumë shpejt...' Treshja fantastike bëhet sërisht bashkë, ja cfarë pritet të sjellin këtë herë (FOTO)