Home Të Fundit Një Big Brother me të gjithë YJET E SPIKATUR në tre sezone?...

Një Big Brother me të gjithë YJET E SPIKATUR në tre sezone? DO BEHET NAMI, BBV4 vendos përball 3 FITUESIT, POR JO VETEM

19

Thuhet se edicioni i katërt i BBV do të jetë ndryshe nga tre të parët, pasi do të bëjë bashkë të gjithë ish-banorët më të spikatur dhe fituesit gjithashtu.

 

Një Big Brother me të gjithë YJET E SPIKATUR në tre sezone? DO BEHET NAMI, BBV4 vendos përball 3 FITUESIT, POR JO VETEM
Aulona Musta, në emisionin e saj “Natën me Aulonën”, u shpreh se, në bazë të disa burimeve të sigurta, këtë vit edicioni i BBV do të jetë shumë special.

“Big Brother All Stars”, do të vendosë përballë fituesit e tre edicioneve, të cilët thuhet se e kanë konfirmuar pjesëmarrjen.

“Unë di një lajm nga disa burime që këtë vit Big Brother 4 do të jetë një Big Brother All Stars

ku do të hyjnë disa nga personazhet në të tre edicionet e tij dhe do të jenë ndër të gjithë emrat e tjerë,

 

Luiz Ejlli, Ilir Shaqiri dhe Egla Ceno. Të tre fituesit thuhet që e kanë konfirmuar pjesëmarrjen”.

“Administrata ka edhe pjesën e saj të zezë”/ Rama i bën thirrje SPAK të merret me ta: Janë turp shtetëror

Gjithashtu, shtoi se përfliten edhe banorë të tjerë që do të jenë pjesë si Einxhel Shkira, Monika Lubonja dhe Drini Zeqo.