Home ShowBizzi Një deklaratë nga jashtë, ja çfarë informacioni u jep Vëllai i Madh...

Një deklaratë nga jashtë, ja çfarë informacioni u jep Vëllai i Madh banorëve (Video)

323

Një deklaratë nga jashtë është bërë e mundur të shihet nga banorët brenda shtëpisë.

big brother vip albania, bbv, ledjona, egla
Bëhet fjalë për deklaratën e Ledjonës, e cila e pyetur pasi u eleminua nga shtëpia se cili prej banorëve mendon e do të jetë fituesi, ajo u shpreh se Egla.

Pasi kjo u transmetua në shtëpi, shumica e banorëve mbetën të habitur,

për shkak edhe të zënkave të shumta mes Ledjonës dhe Eglës, ama deklaratës së saj Egla iu përgjigj:

Egla: Ledjona o yll bote…