Home Të Fundit NJE FILM PER ‘BREKET’?! Juli jep lajmin e madh, zbulon planet e...

NJE FILM PER ‘BREKET’?! Juli jep lajmin e madh, zbulon planet e medha qe ka me Egla Cenon

14

Finalja e emisionit më të përfolur shqiptar momentalisht, “Big Brother VIP 3”

 

NJE FILM PER 'BREKET'?! Juli jep lajmin e madh, zbulon planet e medha qe ka me Egla Cenon
dhe rrugëtimit të pesë finalistëve u mbajt me 25 Maj në Top Channel.

 

Një reality-show i mbushur me lot, surpriza, dashuri, arritje, çmenduri, por mbi të gjitha transparencë. Edicionin e tretë të “Big Brother Vip” fituese u shpall Egla Ceno.

Ditën e sotme Jul Deda ka qenë i ftuar në emisionin “Shqipëria Live” me Erjona Rusin për të folur rreth eksperiencës së tij në “BBV3” dhe jetën tani pas daljes.

Është aluduar se Juli dhe Egla Ceno do të realizojnë një film me titullin “Brekët” si kryefjala e këtij edicioni të “BBV” e për këtë Juli ka treguar:

Juli: Atë filmin e famshëm e ka dashur Egla dhe i thash vetëm tituli do jetë ashtu se brenda do ketë diçka tjetër

Erjona: Nëse do vinte propozimi do e bënit?

Juli: Po patjetër