Home ShowBizzi Një ish-banor i “BBV3” do të jetë pjesë e dasmës mbrëmjen e...

Një ish-banor i “BBV3” do të jetë pjesë e dasmës mbrëmjen e sotme, nuk do ta besoni për kë bëhet fjalë

478

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik.

big brother vip albania, bbv, romeo, heidi

Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse.

Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Duket se ka ardhur koha për një dasmë në shtëpinë e “BBV3”.

Vëllai i Madh ka një sfidë të re për banorët, ku do të organizojnë edhe një herë një dasmë mes dy banorëve, ku duhet të zgjedhin me vota çiftin që do celebrohet, dëshmitarët por dhe familjarët e nuses dhe dhëndrit.

Banorët vendosën që kjo dasmë të jetë e Romeos dhe Heidit dhe do të zhvillohet mbrëmjen e sotme në orën 21:00 dhe të gjithë banorët do marrin nga një rol për të organizuar këtë festë.

Në dasmën e tyre do të ketë edhe surpriza, ku përveç Elgit Dodës do të performojë këngët e tij ish-banori i këtij edicioni Ervin Gonxhi.

Ervini rifutet në shtëpi së bashku me bandën e tij për të qenë pjesë e dasmës së mikut të tij, Romeos.