Home ShowBizzi “Një kohë për të qepur”, Ilnisa bën postimin e parë pas daljes...

“Një kohë për të qepur”, Ilnisa bën postimin e parë pas daljes nga BBV

199

Ilnisa Agolli la përfundimisht shtëpinë e “Big Brother VIP” mbrëmjen e djeshme, pas një nominimi të fortë përballë partnerit të saj, Meriton Mjekiqit, dhe aktores Egla Ceno.

te fundit, big brother vip albania, bbv, ilnisa, postimi ne instagram

Ndërsa pak minuta më parë, Ilnisa ka bërë dhe postimin e parë në rrjetet sociale pas daljes nga reality show.

“Ka një kohë për çdo gjë. Një kohë për të grisur, një kohë për të qepur.

Por mbi të gjitha, një kohë për të falenderuar një publik që më ka bërë të ndihem e bekuar që e kam patur dhe do ta kem krah meje. Mirënjohëse pafund!”, shkruan ajo

Ilnisa ishte gjithashtu ditën e sotme e ftuar në “Fan Club” ku tregoi edhe emrat e 4 banorëve që sipas saj do të arrijnë finalen.

“Meriton, Romeo, Juli dhe Egla”, ishin emrat që Ilnisa u shpreh se do të jenë finalistët e BBV3.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ilnisa Agolli (@ilnisa.agolli)