Home Të Fundit NJE MREKULLI/ Me Lunën në krahë, Kiara dhe Luizi ndajnë castet e...

NJE MREKULLI/ Me Lunën në krahë, Kiara dhe Luizi ndajnë castet e ëmla me njdekësit e tyre! Të gjithë të MAHNITUR nga bukuria e Lunës

12

Moderatorja Kiara Tito dhe këngëtari Luiz Ejlli janë bërë prindër për herë të parë të një vajze para një muaji.

 

NJE MREKULLI/ Me Lunën në krahë, Kiara dhe Luizi ndajnë castet e ëmla me njdekësit e tyre! Të gjithë të MAHNITUR nga bukuria e Lunës

 

Vogëlushja quhet Luna, e cila sipas çiftit ka ngjarë më shumë nga Luizi.

 

 

Ndërkohë që ditën e sotme, ato kanë postuar një video, ku shfaqen duke mbajtur vajzën në krahë,

 

NJE MREKULLI/ Me Lunën në krahë, Kiara dhe Luizi ndajnë castet e ëmla me njdekësit e tyre! Të gjithë të MAHNITUR nga bukuria e Lunës

 

dhe për herë të parë ato kanë shuar kuriozitetin e ndjekësve duke ndarë me to portretin e Lunës.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luiz Ejlli (@itsluizejlli)