Home Të Fundit Një video që do ju kënaq shpirtin! Luizi ndan momentin e ëmbël...

Një video që do ju kënaq shpirtin! Luizi ndan momentin e ëmbël me ndjekësit: I shtrirë në krevat me…

26

Ditën e sotme, këngëtari i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Luiz Ejlli, ka ndarë me ndjekësit e tij në

 

Një video që do ju kënaq shpirtin! Luizi ndan momentin e ëmbël me ndjekësit: I shtrirë në krevat me...

“Instagram” një video të ëmbël me vajzën e tij, Luna Mari.

 

E vogla është zgjuar nga gjumi me zërin e babit të saj, i cili po i këndonte në shtrat.

 

Në videon e postuar shihet se Kiara është ende në gjumë, ndërsa Luizi po këndon për vajzën e tyre.

 

“Siç flemë ashtu edhe zgjohemi”,– ka shkruar ai krahas videos me të voglën e tyre, duke treguar se Lunën e merr gjumi me këngët e tij.