Home ShowBizzi Njerëzit po e lidhin postimin e fundit të Arbanës me Big Brother...

Njerëzit po e lidhin postimin e fundit të Arbanës me Big Brother dhe nuk është aq i mirë!

146

Arbana Osmani merr çdoherë vëmendjen me postimet e saj në Instagram, por postimin e fundit njerëzit po e lidhin me Big Brother VIP.

Arbana Osmani,bbv, instastory

“Kualiteti i televizioneve është duke vdekur”,

thuhet në postimin e Arbanës, një deklaratë e bërë nga regjisori amerikan David Chase.

Moderatorja e ka postuar këtë deklaratë dhe mesa duket e mbështet mendimin e David,

por edhe pse nuk ka përmendur emra, të gjithëve iu shkoi mendja te Top Channel dhe Big Brother VIP.

Arbana Osmani,bbv, instastory