Home ShowBizzi Njiheshin perpara se te hynin ne BBV? “Për herë të parë e...

Njiheshin perpara se te hynin ne BBV? “Për herë të parë e kam parë tek…”/ Heidi flet pa ‘doreza’ zbulon si lindi simpatia për Romeon: Më tërhoqi që në fo…

124

Në Top Albania Radio po vijon transmetimi i ‘Big Brother Live nga Shtëpia’, që do t’ju bëjë shoqëri deri në 18:00, një emision radiofonik nga shtëpia më e famshme në vend.

Heidi, Romeo, BBV, Lidhja

Personazhet më të komentuar rivihen në rolet e prezantuesve e të ftuarve, me plot të papritura dhe emocione

. Në këtë episod të fundit, Jonida Aliçkolli dhe Elona Duro ishin dy moderatoret prezente në shtëpim të cilat intervistuan një e nga një banorët finalistë.

E pyetur nga Elona Duro për marrëdhënien e saj me Romeo Veshaj dhe si lindi simpatia për të, Heidi Baci u përgjigj:

Me të thënë të drejtën, ta them trroç fare, unë për herë të parë e kam parë tek studio, që unë pastaj e kuptova që më thanë që ishte i Romeos.

Sepse unë kur erdha këtu për letrat, firmat për Big Brother ishte kjo studio që kishte fotografinë e Romeos, sepse ishin dy njësoj.

Ishte Romeo dhe i vëllai. Dhe thashë wow interesante, por ngaqë isha me shumë mendime për tek intervista që çfarë do të them, thashë okay.