Home Të Fundit NUK DO E BESONI DOT! Ja kush RIKTHEHET të shtunën në BBV3/...

NUK DO E BESONI DOT! Ja kush RIKTHEHET të shtunën në BBV3/ Këtë banorë e doni të gjithë (FOTO)

1390

Do të ketë një tjetër rikthim në BBV? Publikohet foto,

NUK DO E BESONI DOT! Ja kush RIKTHEHET të shtunën në BBV3/ Këtë banorë e doni të gjithë (FOTO)

Edhe në këtë edicion të “Big Brother Vip” nuk kanë munguar

 

rikthimet e banorëve në shtëpi, pas eleminimit të tyre nga publiku.

Kështu ka ndodhur së fundmi me Graciano Taganin, i cili hyri papritur

 

dhe u bë sërish pjesë e garës, pa u hapur ndonjë televotim për publikun.

 

E mesa duket do të ketë rikthime të tjera, ose të paktën këtë na lanë të kuptojmë Ledjona, Drini dhe Dea.

Teksa kanë postuar një foto në shoqërinë e njëri tjetrit, Dea ka shkruar: “Kush futet të shtunën?”

 

 

Kjo ka ngritur dyshime për një tjetër rikthim për njërin prej tyre,

 

ndërsa kujtojmë se Drini jo pak herë ka ngacmuar ndjekësit e tij në Instagram

 

duke folur për një rikthim të mundshëm, megjithëse ka kaluar një kohë e gjatë që prej daljes së tij nga BBV.

Se cili nga të tre do të rikthehet në garë, kjo do të mbetet për t’u parë!

NUK DO E BESONI DOT! Ja kush RIKTHEHET të shtunën në BBV3/ Këtë banorë e doni të gjithë (FOTO)