Home Të Fundit ‘Nuk do magji që të zhdukesh, por thjesht…’ SHTANG Xhensila, merr vendimin...

‘Nuk do magji që të zhdukesh, por thjesht…’ SHTANG Xhensila, merr vendimin DRASTIK dhe e bënë PUBLIK!

19

Jeta private e Xhensila Myrtezaj është diskutuar jashtëzakonisht shumë gjatë kësaj kohe në media e faqet rozë.

 

'Nuk do magji që të zhdukesh, por thjesht...' SHTANG Xhensila, merr vendimin DRASTIK dhe e bënë PUBLIK!

Raporti dhe ndarja me Bes Kallakun ka bërë bujë gjithandej me aludime nga më të ndryshmet.

 

Megjithëse nuk kanë munguar as ‘kunjat’ ndaj njëri-tjetrit, të cilat i kanë transmetuar përmes këngëve.

 

Sidoqoftë, ata tashmë po vazhdojnë me jetët e tyre ndaras me aktivitetet e zakonshme në karrierë.

 

Xhensila këtë periudhë ka vendosur që të bëjë pak pushime bashkë me dy fëmijët e saj, Ajkën dhe Amen.

 

Në fotografitë e reja që publikoi në Instagram, ajo tha: “Nuk të duhet magji që të zhdukesh, gjithçka që të nevojitet është një destinacion”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)