Home ShowBizzi Nuk do ta besoni, pas përfundimit të “Ferma Vip” Çiljeta Xhilaga kapet...

Nuk do ta besoni, pas përfundimit të “Ferma Vip” Çiljeta Xhilaga kapet ‘mat’ në shoqërinë e…

26

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ishte një nga personazhet që diti të rrëmbente zemrat e publikut në qëndrimin e saj për plot 81 ditë te “Ferma Vip”.

Çiljeta Xhilaga

Një personazh mjaft interesant ku u vu në pah zemërgjërësia, përkujdesi i saj për konkurentët të cilët i kishte kundërshtarë.

Ndonëse e preku magjinë e finales nuk ja doli dot të rrëmbente çmimin e madh.

Në llogarinë e saj në “Instagram” këngëtarja ka postuar një fotografi krahas ish konkurentes Elsa Lila dhe fëmijëve.

“Vuuu” shkruan mbi foto këngëtarja teksa të dyja vajzat duken mjaft të qeshura.

Çiljeta Xhilaga