Home Të Fundit NUK E BESONI DOT se kush është/ Më e lumtur se kurrë...

NUK E BESONI DOT se kush është/ Më e lumtur se kurrë më parë, Ledjona Xheladinaj na prezanton me partnerin e saj të ri?

18

Ish-banorja e Big Brother VIP, Ledjona Xheladinaj ka konfirmuar romancën e re duke thënë se është shumë e lumtur.

 

NUK E BESONI DOT se kush është/ Më e lumtur se kurrë më parë, Ledjona Xheladinaj na prezanton me partnerin e saj të ri?

Gazetarja e ftuar në “Mos i bjer me Top” me Ronaldo Sharkën, tregoi se është në një lidhje të re dashurie dhe se është e lumtur për këtë marrëdhënie të cilën e quajti “të bukur”.

A është e vërtetë që je në një lidhje dashurie pas daljes nga Big Brother?

Ledjona: Unë di që jam shumë e lumtur dhe e tregon veshja dhe buzëqeshja ime..

Do të thotë që po?

Ledjona: E lumtur po

Je e dashuruar? Je në një romancë?

Ledjona: Jam në fillimet e një romance, është e bukur…