Home Të Fundit NUK E KA PAGUAR?! I realizoi setin fotografik, Rezarta Shkurta e ‘IRRITUAR’...

NUK E KA PAGUAR?! I realizoi setin fotografik, Rezarta Shkurta e ‘IRRITUAR’ me Luizin: ‘Më ka lodhur aq shumë sa…’

19

Duket se çifti Luiz-Kiara dhe Rezarta Shkurta kanë një miqësi mjaft të afërt me njëri-tjetrin

 

NUK E KA PAGUAR?! I realizoi setin fotografik, Rezarta Shkurta e 'IRRITUAR' me Luizin: 'Më ka lodhur aq shumë sa...'

, e shumë shpesh nuk mungojnë as batutat mes tyre në rrjete sociale.

Së fundmi, Rezarta Shkurta ka ndarë një postim në Instastory teksa me humor shprehet:

“Gjithë këto ditë jam që jam çmendur me setin e Luizit dhe Kiarës, sidomos me Luizin vjen non-stop.

 

 

Më ka lodhur, ai flet aq shumë, është… nuk e di dmth sa më ka bezdisur, por shyqyr Zotit kur vij në shtëpi dhe harroj ekzistencën e Luizit dhe jam super e qetë.”

 

Mirëpo, ndërsa thotë këto fjalë dhe kthen kamerën, gjejeni pak kush është aty?! Sigurisht, Luizi me Kiarën.

Duket se Rezarta nuk do të jetë kurrë e qetë nga Luizi, as në shtëpi… të paktën edhe për ca kohë, derisa të përfundojë setin e çiftit!